Főoldal » Meccsek » 2019. december 11. » Al Ain - Al-Nasr Dubai

Al Ain - Al-Nasr Dubai 2:2 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 7-én is volt Al Ain - Al-Nasr Dubai mérkőzés!

Arab Bajnokság mérkőzés, 8. forduló - 2019. december 11. 17:30
Helyszín: Hazza Bin Zayed Stadium (Al-'Ayn)

Kodjo Laba ('42, 11-esből, 1-0), Caio ('45+3, 2-0), Tozé ('54, 2-1), Tozé ('90+6, 11-esből, 2-2)

57%

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Volt, hogy az Al Ain két góllal is vezetett, de végül az Al-Nasr Dubai kiegyenlített.
  • Ezek a játékosok tíz Al Ain - Al-Nasr Dubai mérkőzésen is játszottak: Salem Saleh, Ismaeel Ahmed, Mohammed Abdulrahman, Tariq Ahmed.

Al Ain utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Al-Nasr Dubai utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Al-Nasr Dubai győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nyolcszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Al Ain csapatának kedvez (18:8).

Ebből a csapatok ötször játszottak az Al Ain stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Al Ain csapatának kedvez (11:5).

Az elmúlt fél évben az Al Ain négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al-Nasr Dubai háromszor nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Al Ain sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Arab Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al Ain 2 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al-Nasr Dubai pedig idegenben kétszer nyert és egyszer kapott ki. Tehát az Al Ain jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Al Ain olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al-Nasr Dubai, a Sharjah vagy az Ittihad Kalba. Az Al-Nasr Dubai pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al-Wahda, az Al Fujairah vagy az Al Khaleej. Az Al Ain erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Al Ain 844., Al-Nasr Dubai 1563. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Ain jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Al Ain csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.