Főoldal » Meccsek » 2023. február 8. » Al Ahly - Real Madrid

Al Ahly - Real Madrid 1:4 (0:1)

Klubcsapatok Világbajnoksága mérkőzés, elődöntő - 2023. február 8. 20:00
Helyszín: Stade Prince Moulay Abdallah (Rabat)

Vinicius Junior ('42, 0-1), Federico Valverde ('46, 0-2), Ali Maaloul ('65, 11-esből, 1-2), Rodrygo ('90+2, 1-3), Sergio Arribas ('90+8, 1-4)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.

183 hsz
Ezüst róka
márc. 3. 16:04

Al Ahly utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Real Madrid utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Real Madrid győzelem
Az elmúlt fél évben az Al Ahly tízszer nyert, négyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Madrid hétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Al Ahly sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben az Al Ahly olyan csapatokat győzött le, mint pl. a Seattle Sounders, a Zamalek vagy a Pyramids. A Real Madrid pedig olyan csapatokat vert, mint pl. a FC Barcelona, a Celtic vagy a Shakhtar Donetsk. A Real Madrid erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Al Ahly olyan csapatoktól szenvedett vereséget, mint pl. a Tala'ea El Geish. A Real Madrid gárdáját pedig olyan csapatok győzték le, mint pl. a RB Leipzig. A Real Madrid csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Al Ahly 334., Real Madrid 3. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Madrid jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább Real Madrid győzelmében bíznak.
A Focikatalógus szerint a Real Madrid nyeri ezt a találkozót.