Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 28. » Al Ahli Doha - Al-Rayyan

Al Ahli Doha - Al-Rayyan 1:3 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 24-én is volt Al-Rayyan - Al Ahli Doha mérkőzés!

Katari Bajnokság mérkőzés, 5. forduló - 2019. szeptember 28. 16:50
Helyszín: Thani Bin Jassim Stadium (Al-Gharafah Stadium)

Abdulrasheed Umaru ('58, 1-0), Abdulaziz Hatem ('88, 1-1), Abdulaziz Hatem ('90+3, 1-2), Yacine Brahimi ('90+5, 1-3)

54%

• Rodrigo Tabata az egyetlen a mezőnyből, aki tíz Al Ahli Doha - Al-Rayyan mérkőzésen is szerepelt.
  • Az Al-Rayyan már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2019. augusztus 6-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Cádiz verte őket).

Al Ahli Doha utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Al-Rayyan utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Al-Rayyan győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben nyolcszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Al-Rayyan csapatának kedvez (19:6).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Al Ahli Doha stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Al-Rayyan csapatának kedvez (6:4).
Az elmúlt fél évben az Al Ahli Doha egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al-Rayyan egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Al Ahli Doha sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Katari Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al Ahli Doha 1 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al-Rayyan pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Tehát az Al Ahli Doha jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Al Ahli Doha olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al Sailiya. Az Al-Rayyan pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sevilla Atlético. Az Al-Rayyan erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Al Ahli Doha 1547., Al-Rayyan 1110. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al-Rayyan jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Al-Rayyan nyeri ezt a találkozót.