Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzés, 26. forduló - 2023. május 8. 18:00
Helyszín: Prince Abdullah bin Jalawi Sports City Stadium (Al-Hasa)

Abdoul Yoda ('45+2, 0-1), Boris Godal ('58, 1-1), Anselmo ('90+4, 1-2)

• Ez volt Anselmo 4. gólja, melyet az Al Adalh hálójába lőtt.

Al Wehda győzelem

2020. aug. 20. 2:4 (1:2)
2019. dec. 12. 0:2 (1:0)

Al Adalh utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Al Wehda utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Al Wehda győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Al Wehda csapatának kedvez (4:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Al Adalh stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Al Wehda csapatának kedvez (4:2).

Az elmúlt fél évben az Al Adalh kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al Wehda kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Al Wehda az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al Adalh 3 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Wehda pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Al Adalh jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Al Adalh olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al Taawoun, az Al Fateh vagy az Al Khaleej. Az Al Wehda pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al-Nassr, a Damak vagy az Abha. Az Al Wehda erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Al Adalh olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Abha, az Al Raed vagy az Al-Nassr. Az Al Wehda gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Al Khaleej, az Al Baten vagy az Al Feiha. Az Al Adalh csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Al Adalh 3415., Al Wehda 2240. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Wehda jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Al Wehda nyeri ezt a találkozót.