Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 15. » Aktobe - Atyrau

Aktobe - Atyrau 3:2 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 7-én is volt Aktobe - Atyrau mérkőzés!

Kazah Bajnokság mérkőzés, 26. forduló - 2019. szeptember 15. 15:00
Helyszín: Ortalıq Stadion (Aqtöbe), 10.000 néző

Abat Aimbetov ('23, 11-esből, 1-0), Eduard Sergienko ('37, 1-1), Islamnur Abdulavov ('45+1, 1-2), Marcos Pizzelli ('65, 2-2), Aslanbek Kakimov ('90+1, 3-2)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • Abat Aimbetov, Aslanbek Kakimov, Zhambyl Kukeyev, Kuanysh Kalmuratov, Rizvan Ablitarov és Rustam Temirkhan összesen hat Aktobe - Atyrau mérkőzésen szerepeltek.
  • Az Atyrau az utolsó öt mérkőzését mind elveszette. Utoljára az Ordabasy ellen sikerült győzniük 2019. július 21-én.

Aktobe utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Atyrau utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Atyrau győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Aktobe csapatának kedvez (10:6).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Aktobe stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Aktobe csapatának kedvez (7:1).

Az elmúlt fél évben az Aktobe egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atyrau egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Aktobe sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Kazah Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Aktobe 2 győzelmet, 2 döntetlent és 8 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atyrau pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát az Aktobe jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Aktobe olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Taraz, az Okzhetpes vagy a Kaisar Kyzylorda. Az Atyrau gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Taraz, az Okzhetpes vagy az Irtysh Pavlodar. Az Atyrau csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Aktobe 1821., Atyrau 2474. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Aktobe jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Aktobe csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.