Főoldal » Meccsek » 2023. március 4. » Akhmat Grozny - Gazovik Orenburg

Akhmat Grozny - Gazovik Orenburg 3:1 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 20-án is volt Gazovik Orenburg - Akhmat Grozny mérkőzés!

Orosz Bajnokság mérkőzés, 18. forduló - 2023. március 4. 14:30
Helyszín: Akhmat Arena (Groznyi)

Jevgeni Harin ('11, 1-0), Bernard Berisha ('45+3, 11-esből, 2-0), Dmitriy Vorobyev ('45+6, 2-1), Artiom Timofeev ('90+4, 3-1)

• Három gól is született a hosszabbításokban, kettő az első félidő, egy pedig a második félidő végén.
  • Ezek a játékosok hét Akhmat Grozny - Gazovik Orenburg mérkőzésen is játszottak: Andrey Semenov, Andrey Malykh, Mikhail Sivakov.

Akhmat Grozny utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Gazovik Orenburg utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Inkább Gazovik Orenburg győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Gazovik Orenburg csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Akhmat Grozny egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Gazovik Orenburg egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Akhmat Grozny sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Orosz Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Akhmat Grozny 2 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Gazovik Orenburg pedig idegenben egyszer nyert és háromszor kapott ki. Tehát az Akhmat Grozny jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Akhmat Grozny olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Dinamo Moszkva, a Torpedo Moszkva. A Gazovik Orenburg pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Khimki vagy a FK Nizhny Novgorod. Az Akhmat Grozny erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Akhmat Grozny olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a FK Nizhny Novgorod, a Neftekhimik vagy a FK Rostov. A Gazovik Orenburg gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Pyunik, a Khimki vagy a Torpedo Moszkva. Az Akhmat Grozny csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Akhmat Grozny 448., Gazovik Orenburg 478. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Akhmat Grozny jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Akhmat Grozny csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.