Főoldal » Meccsek » 2018. március 12. » Akhisar Belediyespor - Trabzonspor

Akhisar Belediyespor - Trabzonspor 1:3 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 9-én is volt Trabzonspor - Akhisar Belediyespor mérkőzés!

Török Bajnokság mérkőzés, 25. forduló - 2018. március 12. 18:00
Helyszín: Spor Toto Akhisar Belediye Stadı (Akhisar)

Okay Yokuslu ('45+2, 0-1), Burak Yilmaz ('83, 0-2), Dame N'Doye ('85, 0-3), Soner Aydogdu ('90+3, 1-3)

• Onur Kivrak az egyetlen a mezőnyből, aki kilenc Akhisar Belediyespor - Trabzonspor mérkőzésen is szerepelt.

Akhisar Belediyespor utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Trabzonspor utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Trabzonspor győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Akhisar Belediyespor csapatának kedvez (12:7).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Akhisar Belediyespor stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Trabzonspor csapatának kedvez (4:3).
Az elmúlt fél évben az Akhisar Belediyespor négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Trabzonspor egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Akhisar Belediyespor sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Török Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Akhisar Belediyespor 4 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Trabzonspor pedig idegenben háromszor nyert, hatszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Akhisar Belediyespor jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Akhisar Belediyespor olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Fenerbahce, a Bursaspor vagy a Kayserispor. A Trabzonspor pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sivasspor, a Kasimpasa vagy az Al-Sadd. Az Akhisar Belediyespor erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Akhisar Belediyespor olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Alanyaspor, a Kayserispor. A Trabzonspor gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Malatyaspor vagy a Konyaspor. Az Akhisar Belediyespor csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Akhisar Belediyespor 669., Trabzonspor 113. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Trabzonspor jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Akhisar Belediyespor csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.