Főoldal » Meccsek » 2023. május 21. » Adana Demirspor - Besiktas

Adana Demirspor - Besiktas 1:4 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 23-án is volt Besiktas - Adana Demirspor mérkőzés!

Török Bajnokság mérkőzés, 35. forduló - 2023. május 21. 18:00
Helyszín: Yeni Adana Stadyumu (Adana)

Younes Belhanda ('19, 1-0), Vincent Aboubakar ('45+4, 1-1), Gedson Fernandes ('46, 1-2), Cenk Tosun ('72, 11-esből, 1-3), Vincent Aboubakar ('90+5, 11-esből, 1-4)

Mérkőzés összefoglaló:

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Az Adana Demirspor utolsó négy mérkőzésén mindig legalább négy gól esett.
  • A Besiktas már tizenhat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2023. február 4-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Sivasspor verte őket).
  • A Besiktas az elmúlt öt mérkőzésén mindig legalább három gólt rúgott az ellenfelének.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Adana Demirspor utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Besiktas utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Besiktas győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Besiktas csapatának kedvez (6:5).
Ebből a csapatok kétszer játszottak az Adana Demirspor stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Adana Demirspor hatszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Besiktas négyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. A statisztika alapján az Adana Demirspor sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Török Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Adana Demirspor 9 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Besiktas pedig idegenben hatszor nyert, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Adana Demirspor jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Adana Demirspor olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Antalyaspor, a Kayserispor vagy a Kasimpasa. A Besiktas pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Fenerbahce, az Istanbul Basaksehir vagy az Antalyaspor. A Besiktas erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Adana Demirspor olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Fortuna Sittard. A Besiktas gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sivasspor. A Besiktas csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Adana Demirspor 1084., Besiktas 58. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Besiktas jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Besiktas nyeri ezt a találkozót.