Főoldal » Meccsek » 2023. április 30. » AD Ceuta - Unionistas de Salamanca

AD Ceuta - Unionistas de Salamanca 1:2 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 34. forduló - 2023. április 30. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal Alfonso Murube (Ceuta)

Juampa Barros ('22, 0-1), Pablo ('49, 1-1), Raúl Beneit ('74, 1-2)

• Az Unionistas de Salamanca az utolsó öt mérkőzését mind megnyerte. Utoljára a Badajoz ellen szenvedtek vereséget 2023. március 26-án.

AD Ceuta utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Inkább Unionistas de Salamanca győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Unionistas de Salamanca csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az AD Ceuta ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unionistas de Salamanca háromszor nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az AD Ceuta sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az AD Ceuta 7 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unionistas de Salamanca pedig idegenben ötször nyert és hatszor kapott ki. Tehát az AD Ceuta jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az AD Ceuta olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Elche, a Leonesa vagy a Fuenlabrada. Az Unionistas de Salamanca pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Celta Vigo II, a Linense vagy a Racing Ferrol. Az AD Ceuta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az AD Ceuta olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Pontevedra, a Córdoba vagy a Deportivo La Coruna. Az Unionistas de Salamanca gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linares Deportivo, a Badajoz vagy a Rayo Majadahonda. Az AD Ceuta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

AD Ceuta 3103., Unionistas de Salamanca 1879. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Unionistas de Salamanca jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az AD Ceuta csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.