Főoldal » Meccsek » 2020. január 1. » Accrington Stanley - Rochdale

Accrington Stanley - Rochdale 1:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. április 17-én is volt Rochdale - Accrington Stanley mérkőzés!

Angol Liga 1 mérkőzés, 25. forduló - 2020. január 1. 16:00
Helyszín: Wham Stadium (Accrington, Lancashire), 3.000 néző

Ian Henderson ('45+4, 0-1), Stephen Dooley ('64, 0-2), Offrande Zanzala ('90+2, 1-2)

• Ez volt Ian Henderson 4. gólja, melyet az Accrington Stanley hálójába lőtt.

Accrington Stanley utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereség

Rochdale utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Rochdale győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Rochdale csapatának kedvez (4:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Accrington Stanley stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Rochdale csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az Accrington Stanley négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Rochdale háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján az Accrington Stanley sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Angol Liga 1 mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Accrington Stanley 5 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Rochdale pedig idegenben négyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Accrington Stanley jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Accrington Stanley olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Olympique Marseille, az Ipswich vagy a Bolton Wanderers. A Rochdale pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Bolton Wanderers, a Rotherham vagy az Oldham. Az Accrington Stanley erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Accrington Stanley olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Crewe, a Gillingham vagy a Shrewsbury. A Rochdale gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Hyde, a Wimbledon vagy a Fleetwood. Az Accrington Stanley csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Accrington Stanley 700., Rochdale 712. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Accrington Stanley jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Accrington Stanley csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.