Főoldal » Meccsek » 2018. március 11. » Écija Balompié - UCAM Murcia

Écija Balompié - UCAM Murcia 1:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2018. március 11. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal San Pablo (Écija)

Écija Balompié utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereség

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább UCAM Murcia győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Écija Balompié kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UCAM Murcia egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Écija Balompié sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Écija Balompié 4 győzelmet, 5 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UCAM Murcia pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Écija Balompié jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Écija Balompié olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Melilla, a Villanovense vagy az El Ejido. Az UCAM Murcia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Huelva, a Real Murcia vagy a Marbella. Az UCAM Murcia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Écija Balompié olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Las Palmas II, a FC Cartagena vagy a Real Murcia. Az UCAM Murcia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Lorca Deportiva, a Las Palmas II vagy a Betis II. Az Écija Balompié csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Écija Balompié 2672., UCAM Murcia 1005. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.