Főoldal » Meccsek » 2017. november 19. » Écija Balompié - San Fernando

Écija Balompié - San Fernando 1:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. április 15-én is volt San Fernando - Écija Balompié mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2017. november 19. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal San Pablo (Écija)

Écija Balompié győzelem:
17 tipp (54%)
5 tipp (16%)
San Fernando győzelem:
9 tipp (29%)

Écija Balompié utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlen

San Fernando utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább San Fernando győzelem
Az elmúlt fél évben az Écija Balompié négyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a San Fernando kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Écija Balompié sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Écija Balompié 4 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a San Fernando pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Écija Balompié jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Écija Balompié olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Melilla, a Villanovense. A San Fernando pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Las Palmas II vagy a Lorca Deportiva. Az Écija Balompié erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Écija Balompié 2672., San Fernando 1545. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a San Fernando jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Écija Balompié csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.