Főoldal » Meccsek » 2018. március 24. » Écija Balompié - Mérida AD

Écija Balompié - Mérida AD 0:0

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 31. forduló - 2018. március 24. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal San Pablo (Écija)

Écija Balompié győzelem:
15 tipp (46%)
11 tipp (34%)
Mérida AD győzelem:
6 tipp (18%)

Écija Balompié utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Mérida AD utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Mérida AD győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Mérida AD csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben az Écija Balompié kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mérida AD egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Écija Balompié sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Écija Balompié 4 győzelmet, 5 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mérida AD pedig idegenben egyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Écija Balompié jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Écija Balompié olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Melilla. A Mérida AD pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Melilla. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Az elmúlt egy évben az Écija Balompié olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Las Palmas II, a FC Cartagena vagy a Real Murcia. A Mérida AD gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Lorca Deportiva, a Las Palmas II vagy a Badajoz. Az Écija Balompié csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Écija Balompié 2672., Mérida AD 1546. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Mérida AD jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Écija Balompié csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.