Főoldal » Meccsek » 2017. november 5. » Écija Balompié - Córdoba II

Écija Balompié - Córdoba II 3:3 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. március 31-én is volt Córdoba II - Écija Balompié mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2017. november 5. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal San Pablo (Écija)

Écija Balompié győzelem:
21 tipp (65%)
4 tipp (12%)
Córdoba II győzelem:
7 tipp (21%)

Écija Balompié utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Córdoba II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Córdoba II győzelem
Az elmúlt fél évben az Écija Balompié négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Córdoba II kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Écija Balompié sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Écija Balompié 4 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Córdoba II pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Écija Balompié jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Écija Balompié olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Melilla, a Villanovense. A Córdoba II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Las Palmas II vagy a Lorca Deportiva. Az Écija Balompié erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Écija Balompié 2672., Córdoba II 2150. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Córdoba II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Écija Balompié csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.