Főoldal » Meccsek » 2017. január 3. » Deportivo La Coruna - Alavés

Deportivo La Coruna - Alavés 2:2 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. január 6-án is volt Deportivo La Coruna - Alavés mérkőzés!

Spanyol Kupa mérkőzés, nyolcaddöntő - 2017. január 3. 21:15
Helyszín: Estadio Municipal de Riazor (A Coruńa), 17.900 néző

Christian Santos ('3, 0-1), Edgar Méndez ('45+2, 0-2), Bruno Gama ('73, 1-2), Joselú ('90+3, 2-2)

• Volt, hogy az Alavés két góllal is vezetett, de végül a Deportivo La Coruna kiegyenlített.

Deportivo La Coruna utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Alavés utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Alavés győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Deportivo La Coruna háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alavés négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Alavés az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Deportivo La Coruna 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alavés pedig idegenben egyszer nyert. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben a Deportivo La Coruna olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Villarreal, a Betis vagy a Real Sociedad. Az Alavés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a FC Barcelona, a Villarreal vagy a Sporting Gijón. Az Alavés erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Deportivo La Coruna olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Leganés, a Celta Vigo vagy az Athletic Bilbao. Az Alavés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Sociedad, a Valencia vagy a Sevilla. Az Alavés csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Deportivo La Coruna 211., Alavés 641. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Deportivo La Coruna jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Alavés nyeri ezt a találkozót.